Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Na realitním trhu působíme od roku 2004, kdy se společnost díky své provázanosti s geodetickou činností specializovala zejména na zprostředkování prodeje pozemků. Vzhledem ke snaze vyhovět potřebám našich klientů však byla postupně během několika let původní specializace rozšířena na zprostředkování prodeje a pronájmů všech typů nemovitostí.

Od roku 2009 jsme dále rozšířili naši realitní činnost o výkup starších a neudržovaných nemovitostí, zejména na území středočeského kraje. Navazující kroky potom zahrnují ve většině případů generální rekonstrukci nemovitosti a její přípravu pro užívání novým majitelem nemovitosti.

Nyní, již šestnáct let od zahájení naší činnosti, jsme menší, specializovanou realitní společností. Většinu našich nabídek tak tvoří nemovitosti stálých klientů, případně klientů, kterým jsme byli doporučení na základě odvedené práce v minulých letech. Naše činnost není založena pouze na zprostředkování informací mezi prodávající a kupující stranou, ale poskytujeme profesionální a poctivé služby v realitních, právních, daňových a dalších souvisejících sférách obchodu s nemovitostmi.

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte. Budeme se těšit na společné setkání s Vámi.

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?