Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Realitní služby

Předem nabízíme nezávaznou konzultaci ohledně způsobu prodeje, na základě které vám sdělíme reálnou hodnotu nemovitosti. Vlastní prodejní cena nemovitosti je vždy v místě a čase ovlivněna nejrůznějšími faktory, proto vám obvykle sdělíme určitý cenový interval a domluvíme se podle okolností a vašich požadavků na zahajovací prodejní ceně.

Následuje schůzka přímo na adrese nemovitosti, kde proběhne společná prohlídka, předání dokumentace, zaměření a fotodokumentace nemovitosti. Nabídku prodeje zpracujeme v našem realitním systému, aby ji bylo možné s nabídkou nemovitosti pracovat a podle potřeby inzerovat na příslušných inzertních místech.

Nemovitost vedenou v naší nabídce doporučujeme a nabízíme našim poptávajícím klientům, inzerujeme na více než dvaceti inzertních místech a organizujeme prohlídky nemovitosti. Všechny prohlídky nemovitosti probíhají samozřejmě za účasti realitní kanceláře. Pravidelně vás informujeme o průběhu prodeje, množství reakcí na inzerci nemovitosti a množství vlastních prohlídek nemovitosti.

V momentě, kdy přivedeme kupce, postupujeme dále v součinnosti s naší advokátní kanceláří, která vypracuje návrhy smluvní dokumentace a bude koordinovat bezpečný převod nemovitosti, zejména pak bezpečnou formu převodu finančních prostředků. V rámci realitních služeb zajišťujeme veškeré související administrativní a daňové služby.

 

Právní služby

Každý obchodní případ probíhá pod kontrolou a za přímé účasti advokátní kanceláře, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a můžeme tak garantovat řádný proces převodu nemovitosti.

Podle potřeby připravujeme příslušné návrhy smluvní dokumentace, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí, smlouvu o úschově, plnou moc, smlouvu o věcném břemeni, darovací smlouvu, směnnou smlouvu, aj. Finanční prostředky jsou převáděny vždy přes advokátní či bankovní úschovu, která slouží k bezpečné formě transakce pro obě smluvní strany.

Náklady na právní služby, úschovu finančních prostředků, stejně tak náklady spojené s ověřováním podpisů či administrativních nákladů hradí realitní kancelář.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?